Lukk

Employees

Sorter etter:
Filtrer etter:
Portrett av Stein Valen

Stein Valen

Managing Director Materialteknologi og inspeksjon + 47 982 09 760stein.valen@maintech.no
Portrett av Grethe Selboe

Grethe Selboe

Principal Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 926 88 399grethe.selboe@maintech.no
Portrett av Nils Christian Overland

Nils Christian Overland

Principal Engineer Drift og vedlikehold +47 926 00 466nils.overland@maintech.no
Portrett av Andre Moen Eide

Andre Moen Eide

Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 918 87 837andre.eide@maintech.no
Portrett av Gunnar Andreas Aarvold

Gunnar Andreas Aarvold

Head of operations and maintenance Drift og vedlikehold +47 982 09 752gunnar.aarvold@maintech.no
Portrett av Alfred Nerland

Alfred Nerland

MainTech Molde Drift og vedlikehold +47 908 40 140alfred.nerland@maintech.no
Portrett av Andrea Svenvik

Andrea Svenvik

Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 90 05 84 16andrea.svenvik@maintech.no
Portrett av Ann-Charlott Strand

Ann-Charlott Strand

Senior Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 41 240 306ann.charlott.strand@maintech.no
Portrett av Beate Norum

Beate Norum

Siviløkonom/administrator +47 916 72 714beate.norum@maintech.no
Portrett av Bjørn Egil Stavseng

Bjørn Egil Stavseng

Senior Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 906 42 630bjorn.stavseng@maintech.no
Portrett av Bjørn Tore Moen

Bjørn Tore Moen

Principal Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 98 20 97 58bjorn.tore.moen@maintech.no
Portrett av Bård Olav Sugustad

Bård Olav Sugustad

Principal Engineer Drift og vedlikehold +47 924 23 348bard.sugustad@maintech.no
Portrett av Bjørn Stamnes

Bjørn Stamnes

Senior Engineer Drift og vedlikehold +47 480 36 322bjorn.stamnes@maintech.no
Portrett av Camilla Erstad

Camilla Erstad

Engineer Drift og vedlikehold +47 99 32 26 57camilla.erstad@maintech.no
Portrett av Frode Breimo

Frode Breimo

Senior Engineer Drift og vedlikehold +47 930 84 355frode.breimo@maintech.no
Portrett av Håvard Vik

Håvard Vik

Senior Engineer Drift og vedlikehold +47 901 20 097havard.vik@maintech.no
Portrett av Jan Erik Salomonsen

Jan Erik Salomonsen

Principal Engineer Drift og vedlikehold - Materialteknologi og inspeksjon +47 98 20 97 55jan.erik.salomonsen@maintech.no
Portrett av Knut Ove Dahle

Knut Ove Dahle

Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 930 29 297knut.ove.dahle@maintech.no
Portrett av Jorunn Snøan Mæland

Jorunn Snøan Mæland

Senior Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 926 54 592jorunn.maland@maintech.no
Portrett av Katrine Dretvik Sandbakk

Katrine Dretvik Sandbakk

Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 99593371katrine.sandbakk@maintech.no
Portrett av Kristian Askeland

Kristian Askeland

Engineer Drift og vedlikehold +47 41 10 40 64kristian.askeland@maintech.no
Portrett av Lars Stensby

Lars Stensby

Principal Engineer Drift og vedlikehold +47 930 45 661lars.stensby@maintech.no
Portrett av Live Forodden

Live Forodden

Engineer Drift og vedlikehold +47 918 37 358live.forodden@maintech.no
Portrett av Magne Basmo

Magne Basmo

Senior Engineer Drift og vedlikehold +47 926 87 817magne.basmo@maintech.no
Portrett av Oddbjørn Fjesme

Oddbjørn Fjesme

MainTech Helgeland Drift og vedlikehold 902 31 302oddbjorn.fjesme@maintech.no
Portrett av Peter Skjerstad

Peter Skjerstad

Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 48 13 45 15peter.skjerstad@maintech.no
Portrett av Marit Bolstad

Marit Bolstad

Overingeniør Drift og vedlikehold +47 918 08 964marit.bolstad@maintech.no
Portrett av Petter Jermstad

Petter Jermstad

Engineer Drift og vedlikehold +47 938 50 145petter.jermstad@maintech.no
Portrett av Sana Riahi

Sana Riahi

Engineer Drift og vedlikehold +47 915 13 276sana.riahi@maintech.no
Portrett av Odd Magne Johansen

Odd Magne Johansen

Senior Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 905 66 002odd.magne.johansen@maintech.no
Portrett av Ole Engan

Ole Engan

Principal Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 982 09 759ole.engan@maintech.no
Portrett av Ottar Grændsen

Ottar Grændsen

Principal Engineer Drift og vedlikehold +47 928 51 184ottar.grendsen@maintech.no
Portrett av Per Sørum

Per Sørum

Principal Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 982 09 766per.sorum@maintech.no
Portrett av Pål Mikal Høien

Pål Mikal Høien

Senior Engineer Drift og vedlikehold +47 982 09 753paal.hoien@maintech.no
Portrett av Sarbjyot Haarberg

Sarbjyot Haarberg

Principal Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 982 30 419sarbjyot.haarberg@maintech.no
Portrett av Roger Sundal

Roger Sundal

Principal Engineer Drift og vedlikehold +47 982 09 756roger.sundal@maintech.no
Portrett av Sigrun Jemblie

Sigrun Jemblie

Senior Engineer Drift og vedlikehold +47 995 96 369sigrun.jemblie@maintech.no
Portrett av Eirik Aaskjær

Eirik Aaskjær

Engineer Materialteknologi og inspeksjon 406 10 382eirik.aaskjar@maintech.no
Portrett av Sture Aspås

Sture Aspås

Senior Engineer Drift og vedlikehold +47 982 09 765sture.aspas@maintech.no
Portrett av Sverre Wattum

Sverre Wattum

Engineer Drift og vedlikehold +47 92 44 83 11sverre.wattum@maintech.no
Portrett av Thomas Brynjulfsen

Thomas Brynjulfsen

Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 47417311thomas.brynjulfsen@maintech.no
Portrett av Tormod Brechan

Tormod Brechan

Senior Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 924 55 233tormod.brechan@maintech.no
Portrett av Trine Okstad

Trine Okstad

Senior Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 982 09 768trine.okstad@maintech.no
Portrett av Øystein Sævik

Øystein Sævik

Principal Engineer Materialteknologi og inspeksjon +47 977 68 087oystein.savik@maintech.no

Ingen treff etter det du søkte på.