Lukk

Ansatte

Sorter etter:
Filtrer etter:
Portrett av Stein Valen

Stein Valen

Daglig leder + 47 982 09 760stein.valen@maintech.no
Portrett av Grethe Selboe

Grethe Selboe

Leder inspeksjon og materialteknologi Materialteknologi og inspeksjon +47 926 88 399grethe.selboe@maintech.no
Portrett av Nils Christian Overland

Nils Christian Overland

Leder drift og vedlikehold Drift og vedlikehold +47 926 00 466nils.overland@maintech.no
Portrett av Gunnar Andreas Aarvold

Gunnar Andreas Aarvold

Leder Marked- og Forretningsutvikling +47 982 09 752gunnar.aarvold@maintech.no
Portrett av Alfred Nerland

Alfred Nerland

Leder MainTech Molde Drift og vedlikehold +47 908 40 140alfred.nerland@maintech.no
Portrett av Andrea Svenvik

Andrea Svenvik

Ingeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 90 05 84 16andrea.svenvik@maintech.no
Portrett av Andreas Marhaug

Andreas Marhaug

Ingeniør Drift og vedlikehold + 47 950 36 070andreas.marhaug@maintech.no
Portrett av Trond Kåre Grimstad

Trond Kåre Grimstad

Ingeniør Drift og vedlikehold +47 416 33 910trond.grimstad@maintech.no
Portrett av Ann-Charlott Strand

Ann-Charlott Strand

Senioringeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 41 240 306ann.charlott.strand@maintech.no
Portrett av Beate Norum

Beate Norum

Siviløkonom/administrator +47 916 72 714beate.norum@maintech.no
Portrett av Bjørn Egil Stavseng

Bjørn Egil Stavseng

Overingeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 906 42 630bjorn.stavseng@maintech.no
Portrett av Bjørn Tore Moen

Bjørn Tore Moen

Overingeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 98 20 97 58bjorn.tore.moen@maintech.no
Portrett av Camilla Erstad

Camilla Erstad

Ingeniør Drift og vedlikehold +47 99 32 26 57camilla.erstad@maintech.no
Portrett av David Mbala

David Mbala

Senioringeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 995 51 011david.mbala@maintech.no
Portrett av Frode Breimo

Frode Breimo

Senioringeniør Drift og vedlikehold +47 930 84 355frode.breimo@maintech.no
Portrett av Gunhild E. Opland

Gunhild E. Opland

Overingeniør Drift og vedlikehold +47 982 49 490gunhild.opland@maintech.no
Portrett av Håvard Vik

Håvard Vik

Senioringeniør Drift og vedlikehold +47 901 20 097havard.vik@maintech.no
Portrett av Jan Erik Salomonsen

Jan Erik Salomonsen

Overingeniør Drift og vedlikehold - Materialteknologi og inspeksjon +47 98 20 97 55jan.erik.salomonsen@maintech.no
Portrett av Jefry Núñez Ceciliano

Jefry Núñez Ceciliano

Senioringeniør Drift og vedlikehold +47 402 49 920jefry.nunez@maintech.no
Portrett av Jorunn Snøan Mæland

Jorunn Snøan Mæland

Overingeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 926 54 592jorunn.maland@maintech.no
Portrett av Karen Larsen

Karen Larsen

Prosjektleder Markedsføring og Salg +47 907 73 457karen.larsen@maintech.no
Portrett av Kristine Høyen

Kristine Høyen

Senioringeniør Drift og vedlikehold +47 917 72 061kristine.hoyen@maintech.no
Portrett av Kristian Askeland

Kristian Askeland

Senioringeniør Drift og vedlikehold +47 41 10 40 64kristian.askeland@maintech.no
Portrett av Lars Stensby

Lars Stensby

Overingeniør Drift og vedlikehold +47 930 45 661lars.stensby@maintech.no
Portrett av Live Forodden

Live Forodden

Ingeniør Drift og vedlikehold +47 918 37 358live.forodden@maintech.no
Portrett av Magne Basmo

Magne Basmo

Overingeniør Drift og vedlikehold +47 926 87 817magne.basmo@maintech.no
Portrett av Oddbjørn Fjesme

Oddbjørn Fjesme

Leder MainTech Helgeland Drift og vedlikehold 902 31 302oddbjorn.fjesme@maintech.no
Portrett av Benjamin Aspdal

Benjamin Aspdal

Ingeniør Drift og vedlikehold 415 02 011benjamin.aspdal@maintech.no
Portrett av Marit Bolstad

Marit Bolstad

Overingeniør Drift og vedlikehold +47 918 08 964marit.bolstad@maintech.no
Portrett av Marius Kyllo

Marius Kyllo

Ingeniør Drift og vedlikehold +47 952 20 562marius.kyllo@maintech.no
Portrett av Morten Rasmussen

Morten Rasmussen

Ingeniør Drift og vedlikehold +47 414 58 878 morten.rasmussen@maintech.no
Portrett av Odd Magne Johansen

Odd Magne Johansen

Senioringeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 905 66 002odd.magne.johansen@maintech.no
Portrett av Ole Engan

Ole Engan

Overingeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 982 09 759ole.engan@maintech.no
Portrett av Ottar Grændsen

Ottar Grændsen

Overingeniør Drift og vedlikehold +47 928 51 184ottar.grendsen@maintech.no
Portrett av Per Sørum

Per Sørum

Overingeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 982 09 766per.sorum@maintech.no
Portrett av Phillip Juven

Phillip Juven

Senioringeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 934 95 437phillip.juven@maintech.no
Portrett av Pål Mikal Høien

Pål Mikal Høien

Senioringeniør Drift og vedlikehold +47 982 09 753paal.hoien@maintech.no
Portrett av Roger André Tangen

Roger André Tangen

Ingeniør Drift og vedlikehold +47 954 11 385roger.andre.tangen@maintech.no
Portrett av Roger Sundal

Roger Sundal

Overingeniør Drift og vedlikehold +47 982 09 756roger.sundal@maintech.no
Portrett av Sigrun Jemblie

Sigrun Jemblie

Senioringeniør Drift og vedlikehold +47 995 96 369sigrun.jemblie@maintech.no
Portrett av Thomas Brynjulfsen

Thomas Brynjulfsen

Senioringeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 47417311thomas.brynjulfsen@maintech.no
Portrett av Tormod Brechan

Tormod Brechan

Senioringeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 924 55 233tormod.brechan@maintech.no
Portrett av Øystein Sævik

Øystein Sævik

Overingeniør Materialteknologi og inspeksjon +47 977 68 087oystein.savik@maintech.no

Ingen treff etter det du søkte på.